Kargo Süreci

Teslimat

        Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman  alan ürünler için kargoya teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen  gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.
        İstanbul, merkezli şirketimizde ürünler Sürat Kargo firmasıyla gönderilecektir.  Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir  

Ürünlerin sağlıklı şekilde elinize ulaşması için,

  • Cuma, Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişlerin teslimatı hafta sonuna denk geldiği için ve kargo firmaları hafta sonları teslimat yapmadığı için bu günlerde verilen siparişler ilk Pazartesi günü kargoya verilir.
  • Uzak mesafelerde kargoların ulaşma süresi 2 güne çıktığı için Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler ilk Pazartesi günü kargoya verilir.  

Lütfen dikkat ediniz!

        Sevkıyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.  Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. "Ürün hasarlı ise: 0506 795 0286 no lu telefonu arayıp bildiriniz."